Daikin gamintojo oro kondicionieriai

Patalpų mikroklimato komfortu rūpinasi Daikin technologijos

Šilumos siurblio galingumo parinkimas ir niuansai

Šilumos siurblio normalus tarnavimo periodas yra 10 – 15 metų. Žinoma, šis laikas gali atitinkamai trumpėti arba ilgėti priklausomai nuo eksploatacinių sąlygų. 

Kaip galima sutaupyti išlaidas šildymui

Nustatant vienu laipsniu žemesnę šildymo sistemos temperatūrą, galima sutaupyti 11% energijos sąsaudų.

Rekuperacinė vėdinimo sistema

Rekuperatorius, tai pagrindinis mechaninės vėdinimo sistemos įrenginys, skirtas vėdinti patalpas per ortakių tinklą išsidėsčiusį pastate, o rekuperatoriaus konstrukcija suprojektuota taip, kad taupytų šiluminę ir elektros energiją, - sumažindama išlaidas pastato šildymui. 

Natūralaus ir mechaninio vėdinimo privalumai - trūkumai

Sandarūs namai - šių dienų siekiamybė. Tokių namų tikslas taupyti šiluminę energiją. Dideli šilumos nuostoliai nepakeliui.

Oro kondicionieriai - užtikrintas komfortas ir sveikas mikroklimatas.

Gera savijauta priklauso nuo aplinkos temperatūros, drėgmės ir oro švarumo. Komfortiškam ir sveikam mikroklimatui sukurti naudojami oro kondicioneriai, kurie dirbtiniu būdu nepriklausomai nuo lauko oro pokyčių palaiko patalpose pageidaujamus oro parametrus. Tai sąlygoja geresnę savijautą, našesnį darbą ir kokybišką poilsį.

Šilumos siurbliai

Šilumos siurblių aeroterminės energijos panaudojimas Lietuvoje ir Europoje sparčiai populerėja ir įgauna pagreitį. Pagrindiniai objektai yra privatūs gyvenamieji namai ar jų kvartalai. Šildymo būdas naudojant šilumos siurblius yra taupus, ekologiškas ir komfortiškas. 

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Media