Apie mus

 • UAB "BSVK PROJEKTAI LT"

  Kvalifikacija
  Atestuota įmonė, kuriai suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu.
  Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai.
  Statybos darbų sritys: statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas; statinio šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo inžinerinių sistemų įrengimas. Atestato Nr. 7311.

  Taip pat išduotas Aplinkos apsaugos agentūros fluorintų šiltnamio efektą sukeliančių dujų tvarkymo atestatas, kuris suteikia teisę įrengti, eksploatuoti ir atlikti techninę priežiūrą stacionarios šaldymo sistemos, oro kondicionavimo įrangos, bei šilumos siurblių.

   

       

   

   

   

   

   

  Veikla
  Mes konsultuojame, projektuojame, parduodame ir montuojame šaldymo, vėdinimo, kondicionavimo, bei šildymo sistemas. Atliekame garantinį, po garantinį remontą ir aptarnavimą. Diegiame naujausias technologijas, teikiame profesionalias paslaugas, nuolat plečiame savo paslaugų ir įrangos spektrą. Turime strateginius partnerius užsienio šalyse, bendradarbiaujame su garsiausiomis ir patikimiausiomis bendrovėmis, todėl galime pasiūlyti garsiausių gamintojų, šaldymo, kondicionavimo, vėdinimo, bei šildymo gaminamą įrangą geromis sąlygomis.

  Platus oro kondicionierių, kondicionavimo sistemų, vėdinimo, šaldymo, šildymo įrangos asortimentas leidžia įgyvendinti net ir technologiškai sudėtingus užsakovų projektus.

  Didžiuojamės sukaupta ilgamete darbo patirtimi oro kondicionavimo, vėdinimo ir šildymo rinkose. Teikiame palankias įsigijimo ir paslaugų sąlygas. Darbus atliekame atsakingai, profesionaliai, kvalifikuotai.

  Tikslai
  Mūsų tikslai – kurti pridėtinę vertę pastatų energinio efektyvumo srityje, mažinti energijos suvartojimą, prisidėti prie iškastinio kuro mažinimo ir atsinaujinančios energetikos skatinimo. Tikslams pasiekti  nuolat siekiame tobulėti, keliame žinių ir profesionalumo lygį. Kvalifikaciją nuolat tobuliname mokslo ir švietimo organizacijose, partnerių ir gamintojų seminaruose, mokymuose ir konferencijose.  Mokymų metu susipažystame su naujausia įranga, jos parinkimo, valdymo ir įdiegimo naujovėmis. Giliname žinias fizikiniuose dinamikos, kinetikos, statikos ir kt. prosesuose.

  Skiriame visą dėmesį profesionaliam klientų projektų įgyvendinimui. Nuoseklus darbas ieškant geriausių ir dažnai netradicinių sprendimų, leido išsiskirti iš kitų bendrovių, pelnyti mus pasirinkusių klientų pripažinimą.

  Visada siekiame kokybės, tikslumo, atsakomybės, patikimumo ir ilgalaikio bendradarbiavimo. Savo klientus matome kaip ilgalaikius partnerius, todėl keliame sau pagrindinį uždavinį – taupant resursus ir laiką, rasti optimalius sprendimus ir tokiu būdu prisidėti prie pastatų mikroklimato gerinimo ir kokybės.

  Klientai
  Mūsų klientai: pramonės, komercinės paskirties objektai, privačių bei komercinių laivų savininkai, kavinių, viešbučių, medicinos įstaigų, kotedžų, gyvenamųjų namų užsakovai.
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Media